Noc w bibliotece – “Z biblioteką na Dzikim Zachodzie”

Gminna Biblioteka Publiczna w Rabie Wyżnej zaprasza wszystkie dzieci i młodzież w wieku 9-12 lat do uczestnictwa w IX już imprezie „Noc w bibliotece”. Tym razem będziemy się bawić „Z biblioteką na Dzikim Zachodzie”. Zajęcia czytelnicze rozpoczną się w środę 12.07 o godz. 20.00 i będą trwać do godz. 8.30 w czwartek 13.07. w lokalu GBP. Ze względu na bezpieczeństwo uczestników biblioteka w tych godzinach będzie zamknięta. Przewidujemy gry, zabawy i łamigłówki.
Dzieci powinny zabrać ze sobą dresy, środki higieniczne, śpiwór, poduszkę, materac lub karimatę oraz kanapki na kolację – biblioteka zapewnia ciepłą herbatę i śniadanie. Mile widziane stroje w klimatach Dzikiego Zachodu.
Zgłoszenia przyjmujemy do 07.07. w bibliotece, przy zgłoszeniu rodzice podpisują zgodę na udział dziecka w imprezie. Rodzice, którzy chcieliby odebrać dzieci wcześniej, uzgadniają to z kierownikiem biblioteki.