Madagaskar – z wizytą u Króla Juliana

“Jak wygląda Madagaskar? Kogo możemy tam spotkać? Co wyjątkowego jest na tej wyspie? Opowieści z kraju który nazywany jest ósmym kontynentem. Madagaskar to miejsce inne niż wszystkie.” – w taki sposób wprowadza nas w tematykę najbliższego spotkania Piotr Kowalczyk – geograf, fotograf, podróżnik, przewodnik, założyciel portalu Globtroterzy.net i pomysłodawca festiwalu „Tydzień Ziemi” w Szczecinie, autor publikacji w National Geographic Traveler. Będzie gościł we wszystkich trzech bibliotekach:
27.02 (środa) – godz. 9.00 Sieniawa
godz. 11.00 Raba Wyżna

28.02 (czwartek) – Skawa (godz. 9.00 i godz.11.00 – spotkania zamknięte)

Zaprosiliśmy na imprezę dzieci, ale w Rabie i Sieniawie spotkanie ma charakter otwarty, każda osoba ciekawa świata mile widziana – będzie można porozmawiać z wyjątkowo ciekawą osobą – o wyjątkowo ciekawych miejscach. ZAPRASZA BIBLIOTEKA OTWARTA NA ŚWIAT I LUDZI