Po konsultacjach podaję wstępny termin ponownego otwarcia bibliotek w Rabie, Skawie i Sieniawie – zaglądajcie na stronę 11.05. (poniedziałek), jeszcze potwierdzę, czy będzie otwarte, czy przesunie się to jeszcze o tydzień.

Tak jak uprzedzałam na facebooku – w żadnej z naszych bibliotek nie będzie wolnego dostępu do półek, w Rabie postaram się wystawić ciekawsze pozycje przy szybach przedsionka, w którym będą przyjmowani Czytelnicy. Prosimy wchodzić pojedynczo, dla naszego wspólnego bezpieczeństwa. Obowiązują zasady zachowania takie, jak w każdym miejscu publicznym. Warto skorzystać wcześniej z katalogu, planując przyjście do biblioteki. Zwrócone książki trafią do dwutygodniowej kwarantanny, w ręce Czytelników będą trafiały egzemplarze już bezpieczne. Jakoś to wszystko przetrwamy. W grupie na fb, gdzie czytamy różne teksty postaram się umieszczać fragmenty książek z krótką recenzją – może to będzie rekomendacją do wypożyczenia? Zapraszam!