Nowa odsłona kampanii „Mała książka – wielki człowiek”

Po raz kolejny biblioteki publiczne gminy Raba Wyżna biorą udział w akcji “Mała książka – wielki człowiek”. Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 4–6 lat , w bibliotekach czekają specjalne Wyprawki Czytelnicze. Pokochany przez Małych Czytelników i ich rodziców Krasnal w Krzywej Czapce powraca w tegorocznej edycji projektu, by swoimi opowieściami skraść serca kolejnego pokolenia przedszkolaków. Na dzieci czekają specjalne legitymacje, za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, przedszkolak otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

Zapraszamy!

Pamiętajcie, że miłość do czytania jest prezentem na całe życie!

Kampania „Mała książka – wielki człowiek” to projekt realizowany przez Instytut Książki ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.